Apartmán Turista je nově postavený objekt informačního centra přímo v centru horského krkonošského střediska Pec pod Sněžkou. Výstavba objektu začala v srpnu 2008 a otevření bylo v prosince 2009.
Objekt je situován přímo v centru horského střediska u příjezdové komunikace k lanové dráze Pec – Sněžka před centrálním parkovištěm 3-Kaplička, výchozím bodem turistů na nejvyšší horu České republiky Sněžku.
V nově postaveném objektu najdete také informační centrum, kde si kromě turistických informací můžete zakoupit mapy, pohlednice nebo suvenýry pro Vaše známé. Přes den si můžete posedět v cukrárně u kávy, zákusku či palačinky. Díky centrální poloze domu, to naši hosté mají blízko ke všem radovánkám. Relaxpark s bobovou dráhou a Monkey parkem je jen 200m od domu. U lanové dráhy na Sněžku jste za 15 minut klidné chůze. K lyžařskému areálu Ski Pec a.s. Vás v zimě přímo od parkoviště nad domem odveze zdarma skibus. Sportcentrum hotelu Horizont s bazénem, saunou, posilovnou, squashem či ricochetem a profi bowling Brunswick je jen 5 minut od nás. Nabízíme ubytování bez stravování, ale můžete si zajít do jedné z mnoha restaurací v okolí. Ranní kávu můžete mít přímo v objektu v naší caffeterii.


Napište nám? apartma@turistapec.cz Tel.: +420 604 619 444
© 2009 Eva Lorencová, All Rights Reserved.